Ҳурматли сайловчилар!
Хабарингиз бор, жорий йилнинг 5 июнь куни Ўзбекистон Халқ демократик партиясидан Улуғбек Илясович Иноятов Ўзбекистон Республикаси Президентлигига номзод сифатида Марказий сайлов комиссияси томонидан рўйхатга олинди.
Шунга кўра, Улуғбек Илясович Иноятовнинг Ўзбекистон Республикаси Президенти сайловидаги самарали иштирокини таъминлаш ва сайлов жараёнларида сайловчилардан тушган мурожаатларни ўз вақтида кўриб чиқиш мақсадида партия марказий сайлов штаби ҳузурида Call-марказ фаолияти ташкил этилди. Иш вақти - соат 9.00 дан 18.00 гача.
Сайловчиларимиз Ўзбекистон Республикаси Президенти сайловида Улуғбек Илясович Иноятовнинг иштироки бўйича қизиқтирган саволлар ва бошқа маълумотлар бўйича 1352 рақамли Call-марказга мурожаат этишлари мумкин.

As is known, on June 5 this year, Ulugbek Ilyasovich Inoyatov from the People’s Democratic Party of Uzbekistan was registered by the Central Election Commission as a candidate for President of the Republic of Uzbekistan.
In accordance with this, to ensure the effective participation of Ulugbek Ilyasovich Inoyatov in the elections of the President of the Republic of Uzbekistan and the timely consideration of appeals received from voters during the electoral process, a Call Center was organized at the Central Election Headquarters of the party. Working hours – from 9.00 to 18.00.
Our voters can contact the Call Center at 1352 for questions of interest to them and other information on the participation of Ulugbek Ilyasovich Inoyatov in the election of the President of the Republic of Uzbekistan.