Xabaringiz bor, joriy yilning 5 iyun kuni O‘zbekiston Xalq demokratik partiyasidan Ulug‘bek Ilyasovich Inoyatov O‘zbekiston Respublikasi Prezidentligiga nomzod sifatida Markaziy saylov komissiyasi tomonidan ro‘yxatga olindi.
Shunga ko‘ra, Ulug‘bek Ilyasovich Inoyatovning O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti saylovidagi samarali ishtirokini ta’minlash va saylov jarayonlarida saylovchilardan tushgan murojaatlarni o‘z vaqtida ko‘rib chiqish maqsadida partiya markaziy saylov shtabi huzurida Call-markaz faoliyati tashkil etildi. Ish vaqti - soat 9.00 dan 18.00 gacha.
Saylovchilarimiz O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti saylovida Ulug‘bek Ilyasovich Inoyatovning ishtiroki bo‘yicha qiziqtirgan savollar va boshqa ma’lumotlar bo‘yicha 1352 raqamli Call-markazga murojaat etishlari mumkin.

As is known, on June 5 this year, Ulugbek Ilyasovich Inoyatov from the People’s Democratic Party of Uzbekistan was registered by the Central Election Commission as a candidate for President of the Republic of Uzbekistan.
In accordance with this, to ensure the effective participation of Ulugbek Ilyasovich Inoyatov in the elections of the President of the Republic of Uzbekistan and the timely consideration of appeals received from voters during the electoral process, a Call Center was organized at the Central Election Headquarters of the party. Working hours – from 9.00 to 18.00.
Our voters can contact the Call Center at 1352 for questions of interest to them and other information on the participation of Ulugbek Ilyasovich Inoyatov in the election of the President of the Republic of Uzbekistan.