Xabaringiz bor, joriy yilning 5 iyun kuni O‘zbekiston Xalq demokratik partiyasidan Ulug‘bek Ilyasovich Inoyatov O‘zbekiston Respublikasi Prezidentligiga nomzod sifatida Markaziy saylov komissiyasi tomonidan ro‘yxatga olindi.
Shunga ko‘ra, Ulug‘bek Ilyasovich Inoyatovning O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti saylovidagi samarali ishtirokini ta’minlash va saylov jarayonlarida saylovchilardan tushgan murojaatlarni o‘z vaqtida ko‘rib chiqish maqsadida partiya markaziy saylov shtabi huzurida Call-markaz faoliyati tashkil etildi. Ish vaqti - soat 9.00 dan 18.00 gacha.
Saylovchilarimiz O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti saylovida Ulug‘bek Ilyasovich Inoyatovning ishtiroki bo‘yicha qiziqtirgan savollar va boshqa ma’lumotlar bo‘yicha 1352 raqamli Call-markazga murojaat etishlari mumkin.

Уважаемые избиратели!
Как известно, 5 июня текущего года Улугбек Ильясович Иноятов от Народно-демократической партии Узбекистана был зарегистрирован Центральной избирательной комиссией кандидатом в Президенты Республики Узбекистан.
В соответствии с этим, в целях обеспечения эффективного участия Улугбека Ильясовича Иноятова в выборах Президента Республики Узбекистан и своевременного рассмотрения обращений, поступивших от избирателей в ходе избирательного процесса, при центральном избирательном штабе партии организована работа Call-центра. Время работы - с 9.00 до 18.00.
Наши избиратели могут обращаться в Call-центр по номеру 1352 по интересующим их вопросам и другой информации по участию Улугбека Ильясовича Иноятова в выборах Президента Республики Узбекистан.