Sirdaryoliklar Saylovoldi dastur yuzasidan fikr-mulohazalarini bildirdi
Xalq demokratik partiyasining Saylovoldi dasturi muhokamasiga bagʼishlangan uchrashuvlar Sirdaryo viloyatida ham koʼtarinki kayfiyatda oʼtmoqda. Sirdaryo viloyati Kasaba uyushmasi zalida boʼlib oʼtgan muloqotda viloyatdagi tuman va shaharlar saylovchilari, talaba-yoshlar, jamoat tashkilotlari, fuqarolarning oʼzini oʼzi boshqarish organlari vakillari, mahalliy kengashlar deputatlari, partiya faollari ishtirok etdi.
Ijtimoiy himoyadan ijtimoiy faollik sari
OʼzXDP Guliston shahar Kengashi raisi G.Useinova tashabbusi bilan Guliston shahar “Ishga marhamat” monomarkazida uchrashuv oʼtkazildi.
Partiyamiz g‘oyalari xalqchilligi bilan ma’qul bo‘lmoqda
O‘zXDPning saylovda qatnashishini qo‘llab-quvvatlash bo‘yicha imzo yig‘ish jarayonlari mamlakatimizning barcha hududlarida, mahallalar va mehnat jamoalarida qizg‘in davom etmoqda.
Sog‘lom ona sog‘lom oila
Yurtimizda birlamchi tibbiy xizmat sifatini yaxshilash, onalar va bolalar salomatligini mustahkamlash, xotin-qizlar orasida sog‘lom turmush tarzini targ‘ib qilish va shakllantirishga katta e’tibor qaratilmoqda